POLECAMY

    Darmowa reklama

    wapro

    film z wesela Londyn

    naprawa komputerów warszawaINFO


page rankaktualności

Każdy chyba zauważa jak istotną rolę pełnią w dzisiejszym świecie komputery. Wszystkie praktycznie dziedziny życia nie mogą się już obejść bez ich udziału. Nie powinno się jednak zapominać, że to tylko maszyny i bez udziału osób, które potrafią się nimi zajmować - czyli informatyków - byłyby bezużyteczne:-)


ocena:, głosów:
 •  

  Bezapelacyjnie najlepszy z webowych edytorów grafiki!!!


  SUMO PAINT - edytor grafiki rastrowej, który umożliwia malowanie własnych obrazów oraz korektę zdjęć cyfrowych przy wykorzystaniu wielu zaawansowanych narzędzi edycyjnych i rysowniczych, a także mechanizmu warstw.

 •  

  Edytuj Fotkę on-line


  To prosty w obsłudze edytor zdjęć umożliwiający zmniejszanie zdjęć, skalowanie, obróbkę, kompresje, konwersje, kadrowanie oraz wiele innych funkcji i narzędzi. Edytor działa on-line, więc nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

 •  

  darmowe efekty do Twoich zdjęć on-line


  Jeżeli masz zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym i chcesz je nieco przerobić, aby nadać im ciekawego wyglądu - to jesteś we właściwym miejscu:-) Oczywiście można bawić się w różnego rodzaju photoshop'ach itp..., ale istnieją też inne alternatywne sposoby na zrobienie ciekawego efektu - nawet dla osoby, która o obróbce zdjęć nie ma zielonego pojęcia. Wystarczy tylko wybrać szablon i wrzucić swoje zdjęcie na stronę i gotowe:-)

 •  

  skróty klawiaturowe

   

  Skróty klawiaturowe - ich znajomość znacznie przyspiesza pracę z dokumentami. Nie musimy tracić czasu na wyszukiwanie odpowiednich funkcji programu :-) Spróbuj i sam/a się przekonaj...

 •  

  podstawy i tricki w MS Paint

   

  W prostych czynnościach MS Paint jest fajną aplikacją. Większość z Was go posiada, zajmuje mało pamięci, proste narzędzie dla pixel-art’ysty, np. do ikonek… Bardzo dobry program na start... Zapraszam również do zapoznania się z kilkoma funkcjami, które nie każdy zna... TRICKI - zaskocz znajomych:-)